W dniu 08.01.2020 r. w pobliżu budynku przy ul Kwiskiej 13 znaleziona została karta do czytnika SMART Card, która jest do odbioru w sekretariacie Spółdzielni

Załączniki:
Pobierz plik (Pismo SM Gądów.pdf)Pismo firmy GRUPA IDEA[ ]511 kB75 Pobieranie

Wrocław, 08.10.2019r.
Prezes
Spółdzielni Mieszkaniowej Gądów
Sz. P.
Robert Sosnowski
ul. Na Ostatnim Groszu 24
54 207 Wrocław


Dotyczy: kampanii reklamowej w windach w czasie wyborczym.


Szanowny Panie Prezesie, w związku z licznymi telefonami, które otrzymujemy od mieszkańców osiedla w kwestii pretensji i słów poparcia odnośnie umieszczenia reklamy polityka w windach oraz w nawiązaniu do informacji, że Państwo też spotykacie się z taką reakcją, dziękujemy za wyrozumiałość i przetrwanie czasu kampanii wyborczej, który był ciężki dla każdej ze stron.
Przy tej okazji pragnę poinformować, że wyciągamy wnioski ze współpracy z firmą reprezentującą politykę i raczej w przyszłości nie będziemy eksponować tego typu kampanii, a z pewnością nie w tak dużym formacie. Informuję, również, że 14.10.19r. rozpoczynamy nową kampanię reklamową, wracając do ,,normalności.”


Za wszelkiego rodzaju niedogodności, związane z p owyższym, przepraszamy.Nie wyobrażaliśmy sobie, że pojawienie się reklamy związanej z polityką, wywoła takie reakcje części mieszkańców.


Z poważaniem
Łukasz Ligorowski

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Gądów" przygotowuje zlecenie druku książeczek opłat mieszkaniowych na następny rok.

Prosimy osoby niezainteresowane dostarczeniem książeczki o informacje w tej sprawie, na adres mailowy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..      

W treści  należy podać adres lokalu mieszkalnego, którego wiadomość dotyczy.

Prosimy o informacje do 15 listopada 2019r.

W odpowiedzi na wpływające zapytania ,Spółdzielnia Mieszkaniowa "Gądów" informuje, że kontynuacja prac remontowych parkingu przy ul.Bystrzyckiej, według oświadczenia wykonawcy, nastąpi w najbliższym tygodniu kalendarzowym a zakończenie robót do końca października .

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Gądów" informuje, że 02.07.2019 r. (wtorek) , rozpocznie się remont ciągu pieszo-jezdnego przed budynkiem ul.Na Ostatnim Groszu 14 - 16.

Prosimy o usunięcie samochodów i zachowanie szczególnej ostrrożności.