FORTUM WROCŁAW informuje, że w związku z awarią magistrali ciepłowniczej w rejonie skrzyżowania ulic Legnickiej i Ostatniego Grosza pozbawieni dostawy energii ciepłowniczej będą mieszkańcy wielu ulic w rejonie osiedla. Wyłączenie magistrali spowodowało również zaniżenie parametrów pracy sieci, aż do całkowitego zaniku, na osiedlach Gądów, Popowice i Nowy Dwór.

Zmieniono przewidywany termin przywrócenia dostawy ciepła - środa 23.09.2020 r. godzina 12.00.

https://www.fortum.pl/wylaczenia

https://www.fortum.pl/pogotowie-cieplownicze-993

Załączniki:
Pobierz plik (Bezpieczny Senior (003).jpg)Bezpieczny Senior[ ]271 kB86 Pobieranie

Szanowni Państwo,

        W związku z nasilającymi się w ostatnim czasie zdarzeniami w których ofiarami oszustw na tzw. legendę padły osoby starsze oraz osoby samotnie zamieszkujące dzielnicowi II Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna zwracają się z prośbą o opublikowanie ulotki informacyjnej (plik jpg z ulotką w załączniku) na obsługiwanych przez Państwa stronach internetowych, kontach instytucji prowadzonych na portalach społecznościowych lub innym widocznym dla mieszkańców miejscu w podległych Państwu nieruchomościach. Prosimy również w miarę możliwości o informowanie w/w osób za pomocą wypracowanych z uwagi na stan epidemii przez Państwa metod informowania mieszkańców o potencjalnych zagrożeniach.Pozdrawiam,
st. sierż. Łukasz Dąbek, tel. 601-811-026
dzielnicowy
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu
Komisariat Policji Wrocław – Fabryczna
II Rewir Dzielnicowych
ul. Strzegomska 268a

W dniu 08.01.2020 r. w pobliżu budynku przy ul Kwiskiej 13 znaleziona została karta do czytnika SMART Card, która jest do odbioru w sekretariacie Spółdzielni

Załączniki:
Pobierz plik (Pismo SM Gądów.pdf)Pismo firmy GRUPA IDEA[ ]511 kB147 Pobieranie

Wrocław, 08.10.2019r.
Prezes
Spółdzielni Mieszkaniowej Gądów
Sz. P.
Robert Sosnowski
ul. Na Ostatnim Groszu 24
54 207 Wrocław


Dotyczy: kampanii reklamowej w windach w czasie wyborczym.


Szanowny Panie Prezesie, w związku z licznymi telefonami, które otrzymujemy od mieszkańców osiedla w kwestii pretensji i słów poparcia odnośnie umieszczenia reklamy polityka w windach oraz w nawiązaniu do informacji, że Państwo też spotykacie się z taką reakcją, dziękujemy za wyrozumiałość i przetrwanie czasu kampanii wyborczej, który był ciężki dla każdej ze stron.
Przy tej okazji pragnę poinformować, że wyciągamy wnioski ze współpracy z firmą reprezentującą politykę i raczej w przyszłości nie będziemy eksponować tego typu kampanii, a z pewnością nie w tak dużym formacie. Informuję, również, że 14.10.19r. rozpoczynamy nową kampanię reklamową, wracając do ,,normalności.”


Za wszelkiego rodzaju niedogodności, związane z p owyższym, przepraszamy.Nie wyobrażaliśmy sobie, że pojawienie się reklamy związanej z polityką, wywoła takie reakcje części mieszkańców.


Z poważaniem
Łukasz Ligorowski

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Gądów" przygotowuje zlecenie druku książeczek opłat mieszkaniowych na następny rok.

Prosimy osoby niezainteresowane dostarczeniem książeczki o informacje w tej sprawie, na adres mailowy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..      

W treści  należy podać adres lokalu mieszkalnego, którego wiadomość dotyczy.

Prosimy o informacje do 15 listopada 2019r.