Załączniki:
Pobierz plik (instrukcja_KMZB.pdf)instrukcja_KMZB.pdf[ ]3063 kB18 Pobieranie
Pobierz plik (Krajowa-Mapa-Zagrozen-Bezpieczenstwa.pdf)Krajowa-Mapa-Zagrozen-Bezpieczenstwa.pdf[ ]40 kB15 Pobieranie

Szanowi Państwo zachęcamy do korzystania z możliwości zgłaszania zagrożeń poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa (również anonimowo).

Opis znajduje się w załączniku.

Link do mapy znajdą Państwo: https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html

 

Szanowni Państwo,

W ostatnich dniach na terenie naszej Spółdzielni zaobserwowano zwiększoną ilość włamań do mieszkań i piwnic.

Zachęcamy do większej czujności sąsiedzkiej, nie wpuszczajmy na klatkę schodową (domofon) osób, których nie znamy, w szczególności dostawców pizzy, roznoszących ulotki  itp., Pracownicy Spółdzielni i  firm wykonujących usługi dla Spółdzielni otrzymują klucze do bram wejściowych . O wszystkich przeglądach i wykonywanych robotach remontowych Spółdzielnia powiadamia mieszkańców wywieszając stosowne informacje na tablicach ogłoszeń.

Jak wchodzimy do bramy to sami zamykajmy za sobą drzwi, nie zostawiajmy ich podpartych stopką. Zamykajmy obowiązkowo drzwi do piwnic trwale na klucz!

O wszelkich przypadkach usiłowania lub dokonania kradzieży, a także o podejrzanie zachowujących się osobach prosimy niezwłocznie powiadomić Oficera Dyżurnego Komisariatu Policji Wrocław – Fabryczna.

tel. 478 714 380 lub 997

Co możemy robić by wpłynąć na zmniejszenie kosztów utrzymania mieszkaniia -  artykuł przypominający o sposobach na oszczędzanie prądu , gazu i wody.

https://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/jak-oszczedzac-energie

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą sposobu obliczania opłaty za śmieci od lutego 2023 r. – wyłącznie od osób (Uchwala NR LXIII/1631/22 RADY MIEJSKIEJ WROCŁAWIA z dnia 22 grudnia 2022 r. w sprawie metod ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i stawek tej opłaty) a tym samym możliwością częściowego zwolnienia z opłat rodzin posiadających KARTĘ DUŻEJ RODZINY, prosimy o zgłoszenie się do siedziby Spółdzielni tych z Państwa, którzy mają w Spółdzielni zgłoszone co najmniej 5 osób oraz KARTĘ DUŻEJ RODZINY celem zweryfikowania uprawnienia do zastosowania ulgi.

Prosimy o zabranie ze sobą ważnej karty oraz dokumentu tożsamości.

Z uwagi na to, że zmiana obowiązuje od 01.02.2023 r. prosimy o potraktowanie sprawy jako pilnej.