Podczas dzisiejszej kontroli aut zaparkowanych na parkingach za szlabanami nasi pracownicy odnotowali wiele przypadków samochodów, które otrzymały prawo do parkowania a nie posiadają przyklejonych naklejek. Przypominamy, że stanowi to naruszenia zasad użytkowania naklejek i pozostawia domniemanie, iż są one używane do wpuszczania na parking aut nieuprawnionych.

Brak naklejek w widocznym miejscu grozi ich deaktywacją i utratą uprawnień.

Załączniki:
Pobierz plik (Komunikat Urzędu Miejskiego Wrocławia Wydział Podatkow i Opłat.pdf)Komunikat Urzędu Miejskiego Wrocławia Wydział Podatkow i Opłat.pdf[Dotyczy opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.]41 kB86 Pobieranie

Urząd Miejski Wrocławia informuje o zasadach gospodarowania odpadami komunalnymi i przypomina ,że opłaty obliczane są od liczby osób zamieszkujących każdy z lokali mieszkalnych a nie od osób zameldowanych w lokalu.

Właściciel lokalu jest odpowiedzialny za wykazanie osób faktycznie zamieszkujący dany lokal , również w przypadku wynajmu.

Pełny tekst informacji w załączniku.

Z przyjemnością zawiadamiamy o inicjatywie mieszkanki naszego osiedla , towarzyskich spotkań wraz z  nauką szydełkowania i dziergania na drutach .

Mile widziani doświadczeni w sztuce jak i chętni do jej poznania .  Zapraszamy młodzież .

 

 

 

.

Załączniki:
Pobierz plik (instrukcja_KMZB.pdf)instrukcja_KMZB.pdf[ ]3063 kB205 Pobieranie
Pobierz plik (Krajowa-Mapa-Zagrozen-Bezpieczenstwa.pdf)Krajowa-Mapa-Zagrozen-Bezpieczenstwa.pdf[ ]40 kB143 Pobieranie

Szanowi Państwo zachęcamy do korzystania z możliwości zgłaszania zagrożeń poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa (również anonimowo).

Opis znajduje się w załączniku.

Link do mapy znajdą Państwo: https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html