Załączniki:
Pobierz plik (Zgłoszenie kandydata do Rady Nadzorczej.pdf)Zgłoszenie kandydata do Rady Nadzorczej.pdf[ ]56 kB120 Pobieranie
Załączniki:
Pobierz plik (wniosek_2020  naklejki.pdf)wniosek_2020 naklejki.pdf[ ]110 kB133 Pobieranie

Zasady wydawania zezwoleń na wjazd na parkingi ograniczone barierami (szlabanami):

 

  1. Do złożenia wniosku uprawnieni są posiadacze pojazdów, posiadający tytuł prawny do lokalu mieszkalnego lub zameldowanie w zasobach SM „Gądów”.
  2. Przy odbiorze naklejki należy okazać do wglądu dowód rejestracyjny pojazdu oraz dowód osobisty z meldunkiem (lub inny dokument poświadczający meldunek).
  3. Naklejka musi być na stałe przyklejona do szyby pojazdu w miejscu wskazanym przez osobę wydającą.
  4. Naklejka pozwala na korzystanie ze wszystkich parkingów na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Gądów” ograniczonych barierami.
  5. Podczas parkowania pojazdu należy w widocznym miejscu wyłożyć wydane przez Spółdzielnię zezwolenie na parkowanie pojazdu na terenie Spółdzielni z widocznym numerem rejestracyjnym.
  6. Udostępnienie naklejki osobie nie posiadającej uprawnień do parkowania skutkować będzie wycofaniem jej z systemu i pozbawi możliwości otwierania zapór (szlabanów).
  7. Czas oczekiwania na naklejkę – do 14 dni.
Załączniki:
Pobierz plik (Wzór pełnomocnictwa.pdf)Pełnomocnictwo - WZcz[ ]51 kB804 Pobieranie

Wzór pełnomocnictwa do wzięcia udziału i głosowania na Walnym Zgromadzeniu Członków SM"Gądów"

Wypełnieny  wniosek należy złożyć w pokoju nr 11 lub w sekretariacie Spółdzielni.

Załączniki:
Pobierz plik (Adres korespondencyjny.pdf)Adres korespndencyjny[Prośba o wysyłanie korespondencji pod wskazany adres]23 kB1403 Pobieranie

Adres korespondencyjny