Z uwagi na rozwijającą się epidemię koronawirusa Spółdzielnia Mieszkaniowa „Gądów” zawiadamia, że od poniedziałku - 26 października 2020 r. do odwołania nie będzie przyjmowała interesantów w swojej siedzibie.

Prosimy o zgłaszanie spraw :

- telefonicznie - 71 351 57 68

- poprzez wrzucenie pisma do skrzynki umieszczonej na kracie okna przy wejściu do budynku,

- na adres poczty elektronicznej - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z uwagi na odnotowywany wzrost zakażeń koronawirusem, mając na uwadze zdrowie zarówno Państwa, jak i pracowników  zwracamy się z apelem o 

ograniczenie wizyt w Spółdzielni do niezbędnego minimum.

W sprawach niewymagających bezpośredniego spotkania prosimy  kontaktować się :

- telefonicznie - 71 351 57 68

- na adres mailowy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zarząd SM "Gądów"

 FORTUM WROCŁAW informuje, że w związku z awarią magistrali ciepłowniczej w rejonie skrzyżowania ulic Legnickiej i Ostatniego Grosza pozbawieni dostawy energii ciepłowniczej będą mieszkańcy wielu ulic w rejonie osiedla. Wyłączenie magistrali spowodowało również zaniżenie parametrów pracy sieci, aż do całkowitego zaniku, na osiedlach Gądów, Popowice i Nowy Dwór.

Zmieniono przewidywany termin przywrócenia dostawy ciepła - środa 23.09.2020 r. godzina 12.00

www.fortum.pl/wylaczenia

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Gądów" , na podstawie zgłoszenia spółki "Forum"  informuje, że z powodu awarii występują na terenie osiedla  przerwy w dostawie ciepłej wody oraz ogrzewania. Przewidywany termin przywrócenia dostawy ciepła to wtorek , godzina 12.00

W zbliżającym się  głosowaniu - 24 września 2020r.  nad uchwałami zatwierdzającymi sprawozdania oraz podział środków pieniężnych, będzie można wziąć  udział przez pełnomocnika.

Spółdzielnia  Mieszkaniowa "Gądów" wyjaśnia zasady tego  głosowania.

1.Należy zgłosić do Spółdzielni chęć oddania głosu przez pełnomocnika.

2.Druk pełnomocnictwa i kartę do głosowania można odebrać osobiście lub wyrazić zgodę na komisyjne wrzucenie do skrzynki pocztowej.

3.Należy wypełnić kartę do głosowania i własnoręcznie podpisać.

4.Należy wypełnić pełnomocnictwo upoważniające do oddania głosu.

5. Osoba upoważniona przed wrzuceniem karty okazuje pełnomocnictwo  komisji.

 

Mając powyższe zasady na uwadze informujemy, że :

- nie będą przyjmowane głosy na kartach wydrukowanych z umieszczonego na stronie wzoru, oryginalne karty mają kolor zielony i są numerowane.

- nie będzie możliwe otrzymanie od komisji  karty do głosowania na podstawie pełnomocnictwa.  Pełnomocnictwo dotyczy (zapisane w jego treści) prawa do dostarczenia głosu osoby , która własnoręcznie oddała głos i złożyła podpis . Nie jest to pełnomocnictwo do oddania głosu za osobę.

 

Prosimy o liczne uczestnictwo w głosowaniu bowiem przyjęcie uchwał ma znaczenie i wpływ na wysokość ponoszonych opłat.