Spółdzielnia Mieszkaniowa "Gądów" zawiadamia , że otrzymała pismo Dolnośląskiego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża w którym zostaliśmy poinformowani, że w związku z pandemią wirusa SARS-Cov-2 uległ załamaniu system zbiórki i sprzedaży odzieży używanej.

Pojemniki nie będą one opróżniane.

W związku z tym zwracamy się z prośbą do mieszkańców ,by nie zapełniać odzieżą pojemników PCK.

Dzień dobry,

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców, w związku z rozwijającą się sytuacją dot. Koronawirusa COVID-19,  firma ELF24 dokona bezpłatnych czynności dezynfekujących przy kasetach domofonowych, które konserwujemy i serwisujemy na Państwa obiektach (dezynfekcja paneli domofonowych oraz klamek przy drzwiach wejściowych na klatki mieszkaniowe).

Przesyłamy również dla przypomnienia oficjalną stronę rządową dotyczącą sytuacji z Koronawirusem COVID-19: https://www.gov.pl/web/koronawirus

 

Z wyrazami szacunku,
Karol Majchrowicz

ELF24 Sp. z o.o.

Z uwagi na pojawienie się zagrożenia zakażeniem koronawirusem, mając na uwadze zdrowie zarówno Państwa, jak i pracowników   zwracamy się z apelem o ograniczenie wizyt w Spółdzielni do niezbędnego minimum.

W sprawach niewymagających bezpośredniego spotkania prosimy  kontaktować się :

- telefonicznie - 71 351 57 68

- na adres mailowy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zarząd SM"Gądów"

Załączniki:
Pobierz plik (03_Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla seniorów.pdf)03_Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla seniorów.pdf[ ]517 kB32 Pobieranie
Pobierz plik (KV_174 x 2293mm.pdf)KV_174 x 2293mm.pdf[ ]293 kB29 Pobieranie
Pobierz plik (ulotka rece A4.pdf)ulotka rece A4.pdf[ ]3319 kB26 Pobieranie
Pobierz plik (plakat wirus A3 DRUUUK.pdf)plakat wirus A3 DRUUUK.pdf[ ]6069 kB27 Pobieranie
Pobierz plik (! SpółdzielnieWspólnoty_SARS-CoV-2.pdf)Sanepid[ ]690 kB25 Pobieranie

W związku z rosnącym zagrożeniem jakie wywołuje koronawirus Spółdzielnia Mieszkaniowa "Gądów"publikuje materiały informacyjne jakie zostały przesłane przez Sanepid. 

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa " Gądów " przypomina, że w  czwartek 05.03.2020 r.  nastąpi uruchomienie barier ograniczających wjazd na parkingi przy ul. Na Ostatnim Groszu oraz  ul. Bystrzyckiej.

Pojazdy nieposiadające naklejki  będą mogły wyjechać z parkingu.

Ponowny wjazd nie będzie możliwy